Suusamaratoni tulemused

Floorin Maratonid 2013 sarja registreerus suusamaratoniks 43 võistlejat. Neist 35 lõpetasid edukalt Tartu Maratoni pika distantsi. Naiste arvestuses lõpetasid suusamaratoni kaks võistlejat: esikohale sõitis Signe Parm Nordecon AS-st ning teiseks tuli Eleri Sutt firmast Rand & Tuulberg AS.

Meeste arvestuses oli esikolmik järgmine:
1. koht Siim Vinter Reaktiiv OÜ-st,
2. koht Olavi Israel Wesico Projekt OÜ-st,
3. koht Priit Vakman Rand & Tuulberg AS-st.

Võistkondlikus arvestuses osalemiseks oli vajalik, et vähemalt 4 võistlejat samast firmast läbiksid distantsi. Seekord olid võistlustules 3 võistkonda. Iga võistkonna nelja parema võistleja tulemused on pingerea koostamise aluseks. Võistkondlikus arvestuses võitis
1. koha Nordecon AS
2. koht Rand & Tuulberg AS
3. koht Floorin AS

Täpsemalt on tulemused ära toodud kõrval menüüst leitavatel alamlehtedel. Viimastes veergudes on kohad, mis saavutati Tatu Maratoni üldarvestuses.