Uudised

Oikos värvilahendustes kohtuvad faktuurid, värvid ja valgus

Floorin on ikka pidanud ennast põrandaeksperdiks, kuid viimastel aastatel tänu keraamikale pilgu põrandalt kõrgemale tõstnud. Kui möödunud aastal avastasime messil Oikos’e dekoratiivsed seinalahendused, avardus vaade veelgi. Pealegi täiendavad dekoratiivvärvid ja -krohvid suurepäraselt iga põrandalahendust.

Oikos ise on Itaalia tootja, kes on üle 30 aasta pühendunud teadusliku ja esteetilise täiuslikkuse otsinguile, arvestades samas nii inimese kui keskkonnaga. Tänaseks on neil õnnestunud muuta tavapärane tööstuslahendus meistriteoseks, luues tõeliselt eriliste efektidega öko-värve, mis on nii keskkonna- kui arhitektuurisõbralikud. Nende kirg uute põnevate lahenduste leiutamisel ja loomisel on kadestamisväärne. 

Oikos tooted jagunevad peamiselt kolme gruppi: väga head ja pestavad tavavärvid, mis annavad tooni ka dekoratiivtoodetele; erinevad siledad või struktuursed dekoratiivvärvid ning dekoratiivkrohvid, nii sise- kui välistingimustesse. Lisaks on valikus glitterid, primerid ja erinevad viimistlused, näiteks kulumise või veekindluse parandamiseks. Lahenduste valik on tohutu, seetõttu saab siinkohal välja tuua vaid mõned näited. Täpsemat infot ja näidislahendusi näeb esialgu Floorini Tallinna kaupluses. 

Dekoratiivvärvid

Klassikaline Ottocento ja kuldne Imperium

Antico Ferro erinevad, roostetanud rauda imiteerivad värvid

Erinevad faktuurid 


Dekoratiivkrohvid

Vahatatud Raffaello ja kuldne Aureum