Uudised

Sametise efektiga dekoratiivvärv Ottocento

Sametefektiga dekoratiivvärv annab seinapindadele luksusliku viimistluse, mis mängib uhkelt valguse käes. Oikos’e Ottocento võimaldab seinad valguse ja värvide abil lausa ellu äratada. Värvikaart pakub rohkem kui 160 värvitooni ning  vähemalt 17 erinevat pinnaviimistluse võimalust

Ottocento töötati algselt välja alternatiiviks veneetsia pahtlile, mille kolmest etapist koosnev paigaldus on üsna aeganõudev. Ottocentoga saab sarnase efekti saavutada ühe kihiga. Suhteliselt lihtne ja kiire paigaldus on teinud Ottocentost äärmiselt populaarse dekoratiivvärvi, mida praeguseks armastatakse kogu maailmas.

Oikose Ottocento on vee baasil dekoratiivvärv, mis saavutab oma läike tänu metallikpigmentidele. Värv on keskkonnasõbralik ja hingav, sobides kasutamiseks nii koduseintel kui ühiskondlikel pindadel, aga ka niisketes ruumides.

Sõltuvalt soovitud tulemusest saab värvi paigaldada nii veneetsia kellu, hispaania pintsli, šabloonrulli kui spetsiaalse harjaga. Võimalik on värvimistööd tellida koolitatud koostööparterilt või tulla Floorini õpituppa, kus näidatakse nii toote paigaldust kui antakse vajalikud näpunäited. Floorinist saab soetada ka paigalduseks vajalikud tööriistad.

Ottocentoga on võimalik luua väga erinevaid lahendusi igasse keskkonda ning igale maitsele.

 
Ottocento Antico Velluto Verticale

  Ottocento Antico Velluto
 
Ottocento Turandot

  Ottocento Gilda
 
Ottocento Tappezzeria

  Ottocento Imperiale

Oikos on üks maailma innovaatilisemaid dekoratiivvärvide ja -krohvide tootjaid Itaaliast, kes peab oma eesmärgiks inspireerida inimesi värvide kaudu. Kõik nende lahendused on välja töötatud selleks, et lisada ümbritsevale keskkonnale väärtust.

Üle 30 aasta on Oikos teinud tööd selle nimel, et luua aina keskkonnasõbralikumaid ja kvaliteetsemaid värvi- ja krohvilahendusi. Tulemusi on tunnustatud mitmete rahvusvaheliste disainiauhindadega. Erinevaid tooteid kasutades ja neid omavahel kombineerides saab leida lahenduse igaühele. Ainukeseks piiriks on fantaasia ja selle teostus.