Marmoleum Signature

Floorin - Marmoleum Signature

Signature kerged graveeringud lisavad Marmoleum plaatidele mängulisust ja unikaalsust. Linoleumi puhul kasutatakse täiesti uut graveerimistehnoloogiat: kontaktivaba meetod kujundab graveeringu, mis järgib linoleumi loomulikku struktuuri.

Marmoleum Signature koosneb neljast disainigrupist:

1. Marmoleum Signature Cube on õrn kaasaegne ja minimalistlik muster. Loob optilise illusiooni ja viitab klassikalistele mosaiikplaatidele. 2 graveeritud disaini mõõduga 50 x 25 cm.

Cube disainid ja värvivalik

2. Marmoleum Signature Circle on unikaalne, retrohõnguline ja Bauhausi stiilis ringimuster. Saadaval suurte ja väikeste ringidena. Plaadi mõõdud 25 x 25 cm.Circle disainid ja värvivalik

3. Marmoleum Signature Raw disain on tagasihoidlik, crosshatch-tehnikas loodud gradient, mis kulgeb diagonaalis üle plaadi. Mõõdud 50 x 25 cm.


Raw ja värvivalik

4. Marmoleum Signature Tattoo kujundid peegeldavad trendi individuaalsele väljenduslikkusele. Võimaldab personaliseerida läbi graveeritud kujundite. 3 illustratsiooni: Wave, Koi ja Lotus. Plaadi mõõdud 25 x 25 cm.


Tattoo ja värvivalik

Marmoleum Signature disain põhineb Marmoleum Modular plaatidel. Vaata täpsemat infot Forbo kodulehel www.forbo-flooring.com/MarmoleumSignature. Seal on kõikidele disainidele loodud ka erinevad paigaldusmudelid (Floorplans).