Boonusklient

Floorin põrandakatted boonuskliendi süsteem

Mis on Floorini boonuskliendisüsteem? 

Erinevate püsikliendisüsteemide tulemusena on enamikul inimestest erinevaid kliendikaarte rohkem kui rahakoti vahele mahub ning poodi minnes selgub tavaliselt, et just see õige on koju jäänud. Seetõttu on Floorini boonuskliendikaart virtuaalne – see tähendab, et püsikliendi andmed registreeritakse meie andmebaasis ning ostu sooritades piisab vaid isikut tõendava dokumendi esitamisest.

Kuidas saada boonuskliendiks?

Boonuskliendiks saamiseks tutvu kasutustingimustega ning täida boonuskliendisüsteemi taotlusvorm. Taotluse saad täita internetis, mille lingi leiad siit või tulla Floorini kauplusse ning teha seda seal. Internetis täidetud taotlus saadetakse kauplusse, kus see täidetakse ning kauplust külastades piisab vaid selle allkirjastamisest.

Boonuskliendiks saab liituda tasuta, kui täidate kaupluse tagasisidevormi.

Miks on hea olla Floorini boonusklient?

Boonuskliendi staatus tagab sulle 5% soodustust kõikidelt täishinnaga kaupadelt meie kauplustes.
Lisaks teeb Floorin boonusklientidele erinevaid suuremaid hinnasoodustusi nii põrandakatetele, liistudele, kui paigaldus- ja hooldusvahenditele.
Boonuskliendina oled kõige paremini kursis parimate pakkumiste, uute põrandalahenduste ja parimate hooldusvahenditega.
Kui nimetad registreerimisel ka oma elukaaslase nime, saab temagi automaatselt boonuskliendi staatuse. See tähendab, et ei ole oluline, kumb teist näiteks põrandate hooldusvahendeid või muud vajalikku hangib.
Alates 350 eurost toome boonuskliendile kauba koju tasuta.

Boonuskliendisüsteemiga liitumise tingimused

Boonuskliendisüsteem on AS FLOORIN'i omand. Süsteemiga liitumisel esitatud isikuandmed on kaitstud ning neid töödeldakse käesolevates tingimustes näidatud andmete kogumise, analüüsimise ning kokkuvõtete tegemise eesmärkidel, samuti boonuskliendipakkumiste tegemiseks ning loosimiste läbiviimiseks.
Boonuskliendiks saamise taotluse esitamisega on isik kinnitanud oma nõusolekut tema poolt esitatud isikuandmete töötlemiseks FLOORINI ja floorin.ee poolt käesolevates tingimustes näidatud eesmärgil.
Boonuskliendil on õigus saada FLOORIN AS-st või floorin.ee kauplusest enda kohta töödeldavaid isikuandmeid koopiana ning esitada samasse kirjalikke avaldusi enda isikuandmete muutmiseks, näidates ära uued andmed.
Boonuskliendisüsteemist lahkumiseks esitab püsiklient FLOORIN AS-ile kirjaliku avalduse. Avalduse esitamisel on FLOORIN AS kohustatud isiku andmed viivitamata kustutama.