Uued tooted

Ezarri klaasmosaiigid

Klaasmosaiik on levinud lahendus erinevate vormide viimistlemisel keerukates tingimustes - erikujulised basseinid, ekstreemsete temperatuuride ja kõrge niiskustasemega saunad või spaad, aga ka kodune dushinurk või köögi pritsmesein. Ezarri on siinkohal väga hea valik, sest nende 30 aastane kogemus põhineb innovatsioonil, kõrgel kvaliteedil ja teenindusel. Tänu kaasaegsele laosüsteemile suudetakse 95% tellimustest täita väga kiiresti. Ezarri klaasmosaiik koosneb 100% taastöödeldud klaasist, mis teeb sellest ka keskkonnale sõbralikuma valiku. Kuna mosaiigid koosnevad täielikult klaasist, on nende veeimavus praktiliselt null. Seetõttu on Ezarri eriti hea lahendus just märgade alade katmisel. Ezarri klaasmosaiigi võimalused: 1. Vormivabadus. Võid lihtsalt katta nii sirgeid kui ümaraid vorme. Üleminek ühelt teisele on sujuv ja esteetiline. 2. Suur värvivabadus. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab luua iga tooni, mida endale ette kujutad. Tegelikult võid oma seina ka pimedas    helendama panna. Seda nii üksiku ruudu kui terve pinna ulatuses. Ja digiprindi abil saad mosaiigile trükkida kasvõi oma lemmikkassi pildi.   3. Kolm erinevat mõõtu: klasskaline 2.5 x 2.5 cm, eriline 3.6 x 3.6 cm ja moodne 5 x 5 cm. 4. Ainulaadne Ezarri JointPoint ühendussüsteem, mis on senini parim pakutav lahendus. Eelisteks on maksimaalne kontaktpind, paigaldamise lihtsus ja kiirus (25% kiirem paigaldus kui nt paberipõhisel süsteemil), niiskusele mittetundlikkus ning suurepärane tulemus. Ka kõige väiksemad alad tulevad ühtlase pinna ja sirgete joontega. 5. Ezarri kodulehel olev mix-generator aitab väga lihtsalt luua just sulle sobiva klaasmosaiigi värvikombinatsiooni. Proovi ise! www.ezarri.com/en/mix-generator  

Loe lähemalt

LC WegaTech

WegaTech’i on pandud nii vulkaanilise kivi rahulikkus, detailide elegants kui looduslik originaalsus.Tänu oma lihtsale ilule ja  sisulisele võimekusele on sellest saanud arhitektide ja disainerite lemmik. Suurepäraste tehniliste omadustega plaat sobib ideaalselt ka suure koormusega pindadele. 7 plaadimõõtu. Paksus 9 mm.

Loe lähemalt

LC KronTech

Poleeritud tsemendi minimalistlik rikkalikkus koos võimeka portselanist kivikeraamika tehniliste omadustega. Soliidsete massiivsete toonidega kollektsioon on ajatu ja elegantne, andes visuaalne efekti koos tehnilise läbimassplaadi tugevusega. 7 plaadimõõtu. Paksus 9 mm.

Loe lähemalt

Fioranese Cementine OpenAir

Silvia Stanzani tsementplaatidest inspireeritud dekoratiivsed ja turvalised õueplaadid, mis sobivad kasutamiseks nii välialadel kui basseinides. 6 mustrit 20x20  plaadiformaadis. Libastumiskindlus R11.

Loe lähemalt

Cisa Wall Inspiration

Rustikaalne telliskividisain sobib kasutamiseks nii seinal kui põrandal. 3 värvitooni plaadimõõdus 7.5 x 25 cm. Mõõtulõikamata portselanplaat, naturaalne R10 viimistlus.

Loe lähemalt

LC Wam

Paekivi olemus ja selle looduslik elegants, mis saavutavad täiusliku tasakaalu tonaalsuste ja viimistluste vahel. Wam esindab uut arhitektuuri - naturaalset kiviimitatsiooni, mis pakub paremaid tehnilisi omadusi ja muudab selle paremini töödeldavaks.

Loe lähemalt

SA Shadestone

Shadestone´i  iseloomustab viies kaasaegses naturaalses toonis välja töötatud värvisüsteem ja kolmemõõtmeline graafika. Selle mitmetahuline hing sobib ideaalselt kaasaegse arhitektuuri sise- ja välisprojektidesse. 3 erinevat pinnaviimistlust: naturaalne, poleeritud ja antislip - viimane on spetsiaalselt välistingimustes kasutamiseks ning saadaval ka 2 cm paksusena. Kollektsiooni täiustavad erinevad dekoorid.

Loe lähemalt

Flaviker River

Riveri kollektsioon on inspireeritud vanadest väärikatest terratsopõrandatest. 8 mõõdust koosnev suur formaadivalik 160 x 320 kuni 10 x 60 cm. Mõõtulõigatud. Naturaalne R10 ja lihvitud viimistlus.

Loe lähemalt

Flaviker Re_Tour

Kollektsioon, mis esindab prantsuse rustikaalset kivi ning võimendab selle looduslikke variatsioone ja kulumisjälgi. Ainulaadne ja autentne materjal kaasaegsesse arhitektuuri. 4 plaadimõõtu 120x120 kuni 60x60 cm, naturaalne R10 viimistlus.

Loe lähemalt

Azuvi Portland

Hallid minimalistlikud kiviimitatsiooniga portselanplaadid, mida täiendavad 30 x 90 cm keraamilised seinaplaadid ja reljeefid. Mõõtulõigatud portselanplaadid 120 x 120, 60 x 120, 60 x 60 cm.  Naturaalne viimistlus.

Loe lähemalt