Uued tooted

Expona Commercial Stone and Abstract

Expona Commercial Stone and Abstract imitatsioonplaatide kollektsioon jäljendab täiuslikult naturaalsete materjalide ilu ja sobib ka keskmise koormusega tööstuspindadele. Stabiilne, niiskuskindel ja vastupidav lahendus, mis sobib hästi ka põrandaküttele. 

Loe lähemalt

Expona Commercial Wood

Polyflor Expona Commercial Wood sobib suurepäraselt intensiivse kasutusega äripindadele kaubanduses, kontoris või majutusasutustes, samuti meditsiini ja haridusasutustes. Kodukasutuses ideaalne kõikidesse ruumidesse. 

Loe lähemalt

Binyl Pro

Põrand, mis ei karda vett. Nüüd ei pea sa muretsema, kui ajad joogi maha või juhtub mõni muu väike äpardus. O.R.C.A. niiskuskaitse tehnoloogia ühendab endas bioloogilist päritolu materjalid ja traditsioonilised veekindlad põrandakatted. Innovatiivne O. R. C. A. HDF plaat võimaldab Bionyl Pro laminaati paigaldada eramute vannitubadesse ning tänu termilisele stabiilsusele ja pleekimiskindlusele sobib ideaalselt ka valgusküllastesse ruumidesse. Kollektsioonis on mitmeid erinevaid naturaalse välimusega puidudekoore ja ka keraamilise plaadi välimusega dekoore.

Loe lähemalt

Traverse

Silmapaistvate diagonaalsete joontega Traverse kollektsioon on inspireeritud ikoonilisest modernismist. Kollektsiooni paigaldades on võimalik mängida suundade, rütmide ja tsoonidega, võimaldades  luua eristuvaid ja põnevaid lahendusi. Tõeline valguse ja varjude mäng. Traverse on saadaval struktuurse 100x25 cm plaatvaibana, 15 värvitoonis, neutraalsetest hallidest erksa punaseni.

Loe lähemalt

Alloc Grand Majestic

Elegantsete puidudekooridega kollektsioon loob oma 2,4 m pikkuste ja 30 cm laiuste plankudega imelise avatud ruumi tunde. 0.6 mm paksune kõrgsurve pinnakiht, mis on kaks korda paksem tavapärasest, tagab ekstreemse vastupidavuse. AquaResist niiskuskidel töötlus. Patenteeritud AluLoc lukustussüsteem lubab eriti kiiret paigaldust. See lukustussüsteem võimaldab paigaldada põranda isegi kuni 15 x 15 m suurusele alale ilma vahevuukideta. Kasutusklass 23/34.

Loe lähemalt

Recharge & Retrace

Ebakorrapärase disainiga jätkusuutlik Desso Recharge & Retrace plaatvaipade sari on valmistatud ning disainitud nii, et plaatvaipu saaks lihtsalt ja lõputult ringlusesse võtta ning taaskasutada materjali uue vaiba tootmiseks. Tänu sellele on Desso Recharge ja Retrace plaatvaibad väikseima süsiniku jalajäljega Euroopa vaibatootjate seas. Nii Recharge kui ka Retrace on saadaval 20 maalähedases värvitoonis, mida on võimalik lõputult kombineerida inspireeriva töö-, kooli- või kaubanduskeskkondade loomiseks.

Loe lähemalt

Flotex by Galeote

"Põranda vaatamine pole kunagi olnud nii lõbus ja intuitiivne" - José Medina Galeote José Medina Galeote ja Forbo koostöös sündis ainulaadne põrandakatete kollektsioon, mis annab kunstniku loomingule uue seninägemata mõõtme. Hinnatud kunstnik toob oma teosed otse meie jalge alla uurides neid erinevatest vaatenurkadest ning eri tekstuuridel. Galeote stiil on abstraktne, graafiline ja mänguline, seega sobitub kollektsioon ideaalselt aladele, kus soovitakse luua kutsuvat, julgustavat ja kaasahaaravat õhkkonda.

Loe lähemalt

Krono Original Vintage

Ajatu kooslus. Vintage kollektsioon loob uued traditsioonid kombineerides uusi trende ja vanu klassikuid.Naturaalsele puidusüüle omase pinnastruktuuriga pind jäljendab veatult naturaalse puidu iseloomu, autentsust lisab plangule 4 faasi.

Loe lähemalt

Krono Original Atlantic 12

Krono Original Atlantic 12 Sinu koju, sinu kontorisse – sinu ideaalne põrand. Naturaalsele puidusüüle omase pinnastruktuuriga pind jäljendab veatult naturaalse puidu iseloomu, autentsust lisab plangule 4 faasi.

Loe lähemalt

Krono Original Atlantic 8

Atlantic 8 kollektsioonis on mitmeid erinevaid dekoore ja tekstuure. Värsketest hallidest nüanssidest kuni naturaalsete puidutoonide ja soojade tumedate värvideni, oma uue lemmikpõranda leiavad kõik pereliikmed.

Loe lähemalt