Uued tooted

Tessera Accord

Accord on teine kolmest Union sarja kuuluvast kollektsioonist. Harmooniline, kaasaegne ja geomeetriline Accord koosneb loomulikest ristuvatest joontest, mis loovad koostöös universaalse disaini, mis sobib igasse interjööri. Accord on saadaval 12 trendikas värvitoonis, mis on loodud sobituma nii üksteise kui ka teiste Tessera plaatvaipadega.

Loe lähemalt

Fio I Cocci Siciliani

 I Cocci Siciliani on inspireeritud Sitsiilia liivakivist, millesse on lisatud erinevaid kivikesi ja kiviklibu. Tulemuseks on looduslikult korrapäratu kiviefektiga portselan, milles on kombineeritud trendikad toonid ja taotluslikud värvikontrastid, mis pole kunagi üle võlli. Ebaühtlast kiviklibu rõhutab Fioranese poolt välja töötatud MATTERonTOP tehnoloogia, mis lisab tekstuurilist rikkust, struktuuri, sügavust ja värvi. 5 naturaalset värvitooni on saadaval 5 plaadimõõdus: 90x90, 60x120, 60x60, 30x60 ja 30x30 cm. Naturaalne R10 ja libastumiskindel R11 viimistlus. 

Loe lähemalt

Sense of Marble

Marmor on looduse maalikunsti lummav looming, mis väljendab luksust igas interjööris. Desso Sense of Marble peegeldab klassikalist marmori välimust pehme veluurvaibana. Kümme pilkupüüdvat värvitooni - roosast roheliseni ja valgest mustani - igaüks on ainulaadse värvi-ja mustrikombinatsiooniga. Kollektsioon on saadaval nii 400 cm laiuse rullvaibana kui ka ääristatud tükivaibana.

Loe lähemalt

Quiet

Quiet parkett on loodud inspireerituna looduse enda mustritest. See parkett on midagi täiesti omanäolist. Naturaalselt kumerad jooned järgivad puu kasvu, luues ruumis enneolematu ja eristuva miljöö. Kaasaegse tehnoloogia abil toodetakse parketti, kus säilitatakse puu algne kuju ning saab ära kasutada praktiliselt kogu puu tüve. Tulemuseks on põrandad, mis on unikaalsed ja ainulaadsed. Iga Quiet põrand on loodud tellimustööna mistõttu iga põrand ja põrandalaud on kordumatu.

Loe lähemalt

Shades

Betooni imiteeriv luksuslik Desso Shades rullvaip loob tõelise vintage välimuse. Looge klassikaline kuid samaaegselt kaasaegne ja nostalgiline interjöör. Shades on suurepäraselt kombineeritav Patterns kollektsiooniga. Kollektsioon on saadaval nii 400 cm laiuse rullvaibana kui ka ääristatud tükivaibana.

Loe lähemalt

BA Senses XL

BerryAlloci’i Senses - loomulik majesteetlikkus põrandal, mis ei jäta külmaks. Võimas, XL-plankudest tugev spoonpõrand ühendab endas parima: ehtsa puidu soojuse ja ilu ning tõeliselt vastupidava ja kauakestva põranda. Erakordne tugevus saavutatakse tänu BerryAlloc’i järeleproovitud uuendustele nagu Ultimtec - lahustivaba, ülikindel ja eriti matt lakk ning AluLoc Prime - tugevaim lukustussüsteem, mida on eriti lihtne paigaldada. Eriliselt suur, faasitud servadega laud - 24 x 241 cm - lisab elegantsi igasse interjööri. Integreeritud aluskate lihtsustab paigaldust ja vähendab sammumüra kuni 19 dB. 

Loe lähemalt

BA Les Iconics

Berry Alloc Les Iconics on kollektsioon täiesti unikaalsetest ja kordumatu välimusega parkettidest. Käsitsi töödeldud parketist õhkub ajatut soliidsust, mis lisab moodsale kodule väärikat ajaloo hõngu. Rustikaalne, vanutatud, harjatud või käsitsi kraabitud - iga Les Iconics disain tekitab erineva meeleolu. Vanutamine (Aged disainid) annab põrandale välimuse, mis on omane vanale ja tugevale parketile - tundub, nagu oleks põrand käsitsi renoveeritud. Traditsioonilise käsitööna valmistatud Rustic viimistlus annab parketile väärika karakteri.

Loe lähemalt

Creativo Mikrotsement

Creativo on keskkonnasõbralikust toorainest valmistatud mikrotsement, millel on eksklusiivne disain, kaitse ja vastupidavus. Tänu oma omadustele sobib see ideaalselt põrandate, seinte ja sisustuselementide viimistlemiseks.

Loe lähemalt

Patterns

Luksuslik Desso Patterns rullvaip loob tõelise vintage välimuse. Looge klassikaline kuid samaaegselt kaasaegne ja nostalgiline interjöör. Patterns on suurepäraselt kombineeritav Shades kollektsiooniga. Kollektsioon on saadaval nii 400 cm laiuse rullvaibana kui ka ääristatud tükivaibana.

Loe lähemalt

Bonaparte Vintage

Klassikalised pleekinud mustrid kaasaegsetes värvikombinatsioonides loovad tõelise vintage välimuse. See mustriline kollektsioon sulandub hõlpsasti erinevate stiilidega ja moodustab ideaalse aluse eklektilisele sisekujundusele, mis on julge ja isikupärane. Bonaparte Vintage sari on tõeline pilgupüüdja tööstuslikus või modernses interjööris. Kollektsioon on saadaval nii 400 cm laiuse rullvaibana kui ka ääristatud tükivaibana.

Loe lähemalt