Uued tooted

SA Vita

Kummardus tsivilisatsiooni hälli, Vahemere valgusele ja päikesele, veele ja rohelusele, lõhnadele ja maitsetele… Vita majoolikaefektiga keraamilistes plaatides on ühendatud traditsioonid ja kunst unikaalse tehnoloogiaga, kus eriliseks väljakutseks osutus tõeliselt erksate värvide toomine läikivale pinnale. Portselanplaadid suurusega 20 x 20 cm. 5 läikivat (luc) ja 2 matti (mat) põhitooni. 5 dekoori ning 5 dekoorimixi on saadaval naturaalse ja/või läikiva viimistlusega. Matid toonid Pietra ja Cotto on saadaval ka suuremates mõõtudes: 60 x 60, 60 x 120 ja Pietra isegi 120 x 120 cm.

Loe lähemalt

Cisa Europe

Erinevat tooni ning erineva suurusega mõõtu lõigatud betooniimitatsioonplaadid. Mõõdud 30 x 60, 60 x 60, 80 x 80 cm. Naturaalne R10 viimistlus. Paksus 9.5 mm. ALLAHINDLUS -25%

Loe lähemalt

Cisa Medley

Põnevate mustrite ja neutraalsete toonide assortii. Valikus 20x20 mõõdus kümme dekoratiivset mustrit ja neli ühevärvilist plaati. Kahe disaini (* märgitud) puhul on erinevad mustritega plaadid pakendis juhuslikus valikus. Cisa Medley sobib suurepärselt kombineerimiseks Cisa kollektsioonidega Emotion ja Brick Inspiration. Paksus 9,5 mm. Naturaalne R9 viimistlus.  ALLAHINDLUS -25%

Loe lähemalt

Oikos Raffaello Decor Stucco

Täisläikiv marmorit imiteeriv pind või erinevad struktuurid. Raffaello Decor Stucco on lubja baasil peenpahtel ehk veneetsia krohv, mis on väga hingav. Tänu sellele takistab see hallituste ja bakterite teket. 

Loe lähemalt

Tessera Layout & Outline

32 kaasaegset värvitooni (Layout) ja 8 sobivat triibudisaini (Outline). Kombineeri erinevaid värvi- ja paigaldusvõtteid ning loo kordumatu põrandakate, mis tõmbab tõeliselt tähelepanu! Layouti dünaamiline värvipalett sisaldab laia valikut kaasaegseid neutraalseid toone koos mitmekesiste värvilisemate toonidega. Värve saab kasutada nii iseseisvalt kui kombineeritult. Outline on kerge tekstuuriga triibuline silmusplaatvaip, mille iga disain sobib ideaalselt kahe Layout’i disainiga. Lõng: läbivärvitud 100% PA 6. Plaadid vastavad Ska hindamiskriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele. Osad Layout’i ja Outline’i disainid (* märgitud) on saadaval lisaks tavapärasele 50 x 50 cm mõõtudele ka 100 x 25 cm plangudisainina.

Loe lähemalt

Tessera Nexus

Tessera Nexuse plaatvaibad ühendavad metallikvõrgulise pealispinna triibulise aluspinnaga, tekitades visuaalse ühenduste võrgu. “Õige struktuur tekitab katalüsaatori, milles saavad tekkida ideed ning liituda mõtted - luues ühendusi; omavahel ühenduses olles arenevad ideed kaugemale ja neist tekib side ehk neksus meie pidevalt muutuvas võrgustikus.”

Loe lähemalt

Tessera Diffusion

Tessera Diffusion plaatvaibad esitlevad looduse evolutsiooni pehmema ja orgaanilisema geomeetria suunas. Kristallilisest struktuurist inspireeritud fraktaalsed vormid ilmuvad nähtavale ja hääbuvad, luues meeldiva nüüdisaegse põrandapinna. 10 värvitooni on heade valgusteegeldavate omadustega, heledatest kuni väga tumedateni. 

Loe lähemalt

Tessera Cloudscape

Tessera Cloudscape silmusplaatvaibad pakuvad tumedast heledani kulgevaid värvitoone ning sobivad ülihästi erinevate kasutusala- ja valguspeegeldusnõuete korral. Tänapäeva linnades riskime tihti sellega, et kaob side loodusega ja ainsaks ühenduslüliks jääb taevas pea kohal. Tessera Cloudscape on inspireeritud pidevalt muutuvast pilvemaastikust ning valguse ja värvi rikkalikust spektrist, mis aitab meil taas loodusega sideme leida.

Loe lähemalt

Disano Saphir

Veekindel ja eriti vastupidav disainpõrand. Disano Saphir on sobiv lahendus erineva liiklustihedusega avatud ruumidesse. Suurtesse vannitubadesse või teistesse niisketes ruumidesse paigaldatuna toob puiduimitatsioon sooja tunde sinna kus tavaliselt on külm keraamika. Disainid on saadaval planguformaadis 23.5 x 128.2 cm ja paksusega 4.5 mm. 4 küljest faasitud.

Loe lähemalt

Disano Project

Veekindel disainpõrand professionaalseks liimitavaks paigalduseks. Disano Project on suurepärane lahendus kaubanduspindadele või hotellidesse. Samuti on see vaid 2 mm paksune, mistõttu sobib suurepäraselt mitmetesse renoveerimisprojektidesse. Puidudisainid on saadaval planguformaadis 24.8 x 130 cm ning Piazza kividisainid on saadaval plaadiformaadis 31 x 65 cm. 4 küljest faasitud. 

Loe lähemalt