Uued tooted

Sphera Essence

Sphera Essence on Forbo uus, veidi tugevama mustriga homogeenne vinüülkate, mis aitab hästi peita igapäevast mustust. Head valgustpeegeldavad omadused, 11 neutraalset hallikat ja 7 värvikamat tooni. SMART-Top viimistlus kaitseb kriimustuste ja määrdumise eest ning annab materjalile lihtsa puhastatavuse.

Loe lähemalt

Gubi Wall

Poleeritud mikrotsemendi välimus annab Gubi Wall kollektsioonile moodsa minimalistliku iseloomu. Funktsionaalsed 30 x 90 cm seinaplaadid on saadaval neljas neutraalses toonis ja kolme elegantse reljeefiga: Calm oma õrna triibumustriga lisab rahulikkust ja harmoonilisust, Prints tugevamad triibud toovad esile ebatäiuslikkuse ilu ja Peak loob seinale unikaalse optilise mängu. Matid, mõõtulõigatud seinaplaadid on paksusega 10 mm.

Loe lähemalt

Bera&Beren Wall

Portugali ja Katalaani lubjakivist inspireeritud kivimustriga seinaplaadid. Kolm funktsionaalset ja isikupärast reljeefi 30x90 cm mõõdus: Dot esitleb kaunist kivitekstuuri siledal kujul, Saw lisab pinnale horisontaalsed graveeritud triibud ning Six loob toreda võrgustiku reljeefsetest heksagonidest.Matid, mõõtulõigatud seinaplaadid on paksusega 10 mm. 

Loe lähemalt

Polyflor SD

Lihtne Polyflor SD on loodud põrandatele, kus staatiline kontroll on oluline kuid materjali kulumiskindlus ei pea olema maksimaalne. Saadaval kuues, ühesuunalise marmoriseeringuga värvitoonis nii rull- kui plaatmaterjalina.

Loe lähemalt

Cava by LucidiPevere

Cava on Itaalia disainistuudio LucidiPevere loodud kollektsioon, mis mängib plaadi formaatide, graveeritud mustrite ja värviskeemidega.  ’Kasutasime tsementi tahtlikult kogu tema puhtuses, et saavutada neutraalne tühi pind, millele on hea joonistada. Uus kollektsioon koosneb kaheksast formaadist, mis kas on või ei ole vesilõikustehnoloogia abil graveeritud. Kombineerides omavahel graveeritud ja graveerimata plaate saab luua lõputult erinevaid graafilisi kombinatsioone. Viimistluse lõpetab vuukimine, mis ühendab plaadivuugid graveeringutega, sidudes nii kogu disaiini ühtseks tervikuks.’ LP

Loe lähemalt

Triplex

20 x 20 cm keraamilised seinaplaadid. Kolm reljeefset mustrit kolmes värvitoonis, mida täiendavad samas mõõdus siledad plaadid. Matt viimistlus. Siledad, ilma mustrita plaadid sobivad ka põrandale. 

Loe lähemalt

Patchwork Colors

Värv kui ornamentide ülistus. Värv kui visuaalne liikumine. Kaasaegse Art Deco kvintessents. Värvilised mõõtulõigatud plaadid oma peente nüansside ja dekooriga võimaldavad luua erinevaid mustrivariatsioone. Plaadi mõõdud 20 x 20 cm, paksus 10 mm

Loe lähemalt

Patchwork Classic

Traditsiooniline ja loomulik esteetika ajast, kui tsementplaate tehti käsitsi ja värve segati naturaalsetest pigmentidest. Kaasaegne tipptehnoloogia lisab disainivõimalused ja kvaliteedi. Mõõtulõigatud plaadid võimaldavad luua erinevaid mustrivariatsioone.  Plaadi mõõdud 20 x 20 cm, paksus 10 mm. 

Loe lähemalt

Patchwork Black&White

Must ja valge, läbi erinevate hallide varjundite, konkretiseerivad ja moderniseerivad dekoratiivse pinna, kasvõi lilleliselt. Mõõtulõigatud plaadid võimaldavad luua erinevaid mustrivariatsioone, vastates samas kõrgeimatele kvaliteedinõuetele. Plaadi mõõdud 20 x 20 cm, paksus 10 mm.

Loe lähemalt

SA Metrochic

Modernne elegants visuaalses musikaalsuses. Metrochic kollektsioon oma stiilide, vormide, värvi ja geomeetriliste mustritega näitab esteetilist rafineeritust möödanikust, mis on kohandatud kaasaegsele maitsele. 25x75 cm seinaplaatide kollektsiooni täiendavad Metrobrick 7.3 x 30 telliskiviformat ning mosaiigid Metrochevron ja Metromosaic. Nii põrandale kui seina sobib Metrosigns 20x20 cm patchwork disain. Kollektsioonist leiad ka 45x45 cm Metrofloor põrandaplaadid. 

Loe lähemalt