Uued tooted

Oikos Marmora Romana

Dekoratiivkrohv, mis sisaldab kvaliteetseid mineraale, marmorit ning akrüülvaike. Need muudavad toote veeauru läbilaskvaks ja väga kraape- ning pesukindlaks. Toode on lihtsasti töödeldav, mis muudab selle ideaalseks materjaliks, et teha struktuure. Tegemist on valge lahendusega, millele saab värvi lisada seda teiste Oikose toodetega kattes. Disainide all on toodud välja dekoratiivsed lahendused, mida on võimalik Marmora Romanaga teha. 

Loe lähemalt

Essence Stripe

Essence Stripe suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega läbivärvitud lõngast plaatvaibad pakuvad lõbusat triibulist disaini. Värvivalik koosneb 12 toon-toonis värvitoonist, mis on edukalt kombineeritavad nii teiste mustriliste disainidega Essence Maze või Essence Structure kui ka Essence T ühevärvilise kollektsiooniga.

Loe lähemalt

Sphera Evolution

Sphera Evolution kujutab endast väljendusrikast kujunduslikku uuendust, milles materjalina on kasutatud homogeenset vinüüli. Kerakeste, graanulite ja värvipigmentide leidlik segu loob homogeense põrandakatte korral seninägematult erksa visuaalse mulje. Sphera Evolutioni värvitoonid on valitud 24-värvilisest paletist, mis hõlmab lausvärve, tumedaid ja heledaid toone. Värvid harmoneeruvad omavahel, võimaldades luua nüüdisaegseid lõimitud põrandakattekujundusi nii suurte kui ka väikeste projektide jaoks.

Loe lähemalt

Affinity255 PUR

Affinity255 PUR on kollektsioon kõrgdisain imitatsioonplaatidest loodud just suure koormusega ruumidesse. Disainide valikus on autentsed puitplangu imitatsioonid nii tänapäevastes kui ka taaskasutatud puidumustrites. Uus innovatiivne 2 mm paksus võimaldab materjali paigaldada teiste 2 mm vinüülpõrandakatete kõrvale pakkudes ühtlast põrandalahendust, mis kulgeb läbi iga äripinna.

Loe lähemalt

Fioranese Dekap

Põhjamaise puidu lugu - lõigatud ja töödeldud, värvitud ja kriimustatud, õlitatud ja veidi tolmune - iga omadus lisab unikaalsust. Kolm disainivarianti 3 värvitoonis. Mõõdud 20 x 120 cm ja 20 x 20 cm. Naturaalne R10 viimistlus.

Loe lähemalt

LC Eos

EOS’i loomisel on arvesse võetud kõik naturaalse puidu nüansid. Rafineeritud ja elegantne kollektsioon esitleb puitu suurtes 30 x 270 ja 20 x 180 cm ning 20 x 120 cm lauamõõdus. Neli värvitooni. Naturaalne R9 ja libastumiskindel R11 (20 x 120 plaadimõõt) viimistlus.

Loe lähemalt

LC Cava mosaiik by LucidiPevere

Paolo Lucidi ja Luca Pevere loodud väikeformaatidest täiendus Cava kollektsioonile. Väikesed kolmnurgad ja trapetsid moodustavad erinevaid mustreid, mis värvilise vuugitäite abil võimaldavad luua lõputult põnevaid tulemusi. 30 x 30 cm, paksus 9 mm.

Loe lähemalt

Fioranese Passepartout

Kaks minimalistlikku triibureljeefi, pastelsed toonid ja matt viimistlus loovad ajatu ja elegantse seinapinna. 30 x 60 plaadimõõt on saadaval 8 toonis. Paksus 10 mm.

Loe lähemalt

Fioranese Liquida & SLABS

Disainer Davide Tonelli 1950-ndatest inspireeritud kollektsioon, kus vormid ja mustrid koos hoolikalt valitud värvidega muudavad traditsioonilise trendikaks. Klassikaline 20x20 cm plaadimõõt võimaldab ühe disaini abil luua erinevaid stsenaariume. Suured 120x260 cm SLABS plaadid esindavad igat mustrit ühes variatsioonis. Matt viimistlus. Paksus 10 mm, Slabs plaatidel 6 mm.

Loe lähemalt

Fioranese Sweet Revolution

Sweet Revolution romantilise kollektsiooni idee põhineb 20. sajandi esimese poole tapeedimustritest ning vahemerelistest valgetest seintest, mille puhul värvitud pinnale tekitati mustrirulliga erinevaid reljeefseid mustreid. Kõik neli valkjat tooni koosnevad 30 x 30 cm plaadile pressitud 8 erinevast mustrireljeefist, mis on pakendis juhuslikus valikus.

Loe lähemalt