Uued tooted

SA Intarsi

Itaalia keraamiliste plaatide tootja Sant’Agostino on tuntud oma loomutruude puidu- ja marmoriimitatsioonide poolest. Just need kaks materjali said meisterlikult ühendatud ka INTARSI kollektsioonides. Kolm sarja - Classic, Glam ja Elite - esitlevad intarsiatehnikatest inspireeritud materjalikombinatsioone kolmes variatsioonis: ainult puidumustritest koosnev Classic, Glam on veidi jõulisem kombinatsioon puidust ja marmorist ning Elite pigem soojem ja rahulikum.Mõõtulõigatud 20 x 20 cm plaadid on R10 naturaalse viimistlusega. Paksus 10 mm.

Loe lähemalt

Arpa Pierre

Inspiratsioon vanadest Burgundia paekiviplaatidest. Detailsed, taaselustatud nüansid ja pehmed ebakorrapärad. 4 plaadiformaati on omavahel kombineeritavad. 4 naturaalset värvitooni. Mõõdus.

Loe lähemalt

Arpa Hybrid

Hybrid on maagiline segu kolmest trendimaterjalist - betoonist, kivist ja metallist. Detailne graafika ja harmoonia kolme elemendi vahel loob unikaalse toote, mis on elegantne ja täis iseloomu. 3 värvitooni, 7 formaati (sh chevron). Naturaalne ja lihvitud viimistlus. Mõõdus.

Loe lähemalt

Equipe Stromboli

Matid värvilised, mõõtulõigatud portselanplaadid põrandale ja seina. 9.2x36.8 cm plaadiformaat annab mänguvõimalusi ja lubab plaati ka kalasabasse laduda. 12 värvitooni, paksus 10 mm. Libastumiskindlus R9.

Loe lähemalt

Equipe Arrow

Värvikas seinaplaatide kollektsioon kuusnurkses piklikus plaadiformaadis. Mõõt 5 x  25 cm. 14 läikivat puhast värvitooni. Paksus 8 mm.

Loe lähemalt

Ariana Epoque

Stiil ja elegants. Ariana Epoque kollektsioon on inspireeritud kõige haruldasematest ja hinnalisematest marmoritest. 6 värvitooni ja 4 plaadimõõtu - 60x120 kuni 10x60 cm, lisaks väike 11.5x23 cm plaat mõõtulõikamata formaadis. Naturaalne ja lihvitud viimistlus. Paksus 9 mm.

Loe lähemalt

Ariana Storm

Storm on Ariana reinterpretatsioon Pulpis tumedast marmorist. Kontrastsed sooned ja kergelt tekstuurne pind toovad materjali ilme ja tunnetuse hästi esile. Neli värvitooni: tumedam, originaalmaterjali jäljendav Mud ning neutraalsed Grey, Sand ja White. 6 formaati põhinevad 120x120 cm plaadimõõdul. R10 naturaalne ja R11 libastumiskindel viimistlus. Paksus: 9 mm, 60x120 Sand ja Grey on saadaval ka 20 mm paksusega (R11).

Loe lähemalt

Moduleo 55 Tiles

Soovid oma ruumile anda looduslikku või abstraktset ilmet? Moduleo 55 Tiles kiviimitatsioonidega saab teha mõlemat. 52 disaini erinevates formaatides - mõned imiteerivad kive erinevatest maailma paikadest, teiste disain aga aitab su loovusel lennata. Parim mõõtmete stabiilsus ning 0.55 mm paksune kriimustus-, pleki-, kulumis- ja veekindel kiht annavad võimaluse seda kasutada ka suure koormusega avalikel pindadel. Moduleo 55 Tiles on saadaval liimitavana, valitud disainid (*) ka klikk-paigaldusega.

Loe lähemalt

Moduleo 55 Expressive

Sinu ruum on sinu kunstiteos. Kasuta oma kujutlusvõimet ning loo põrandale midagi erilist! Moduleo 55 Expressive disainide seast leiad nii looduslikke kui ka abstraktseid mustreid, mida mujal ei kohta. Parim mõõtmete stabiilsus ning 0,55 mm paksune kriimustus-, pleki-, kulumis- ja veekindel kiht võimaldavad seda kasutada ka suure käidavusega ühiskondlikel pindadel. Liimitav paigaldus.

Loe lähemalt

SA Vita

Kummardus tsivilisatsiooni hälli, Vahemere valgusele ja päikesele, veele ja rohelusele, lõhnadele ja maitsetele… Vita majoolikaefektiga keraamilistes plaatides on ühendatud traditsioonid ja kunst unikaalse tehnoloogiaga, kus eriliseks väljakutseks osutus tõeliselt erksate värvide toomine läikivale pinnale. Portselanplaadid suurusega 20 x 20 cm. 5 läikivat (luc) ja 2 matti (mat) põhitooni. 5 dekoori ning 5 dekoorimixi on saadaval naturaalse ja/või läikiva viimistlusega. Matid toonid Pietra ja Cotto on saadaval ka suuremates mõõtudes: 60 x 60, 60 x 120 ja Pietra isegi 120 x 120 cm.

Loe lähemalt