Uued tooted

Azuvi Code&Woodcode

Kaasaegne, väga elegantne portselanplaatide kollektsioon, mille kuus moodsat värvitooni on saadaval viies erinevas viimistlusvariandis. Kolm plaadiformaati: 90 x 90 cm, 60 x 60 cm ja 30 x 60 cm. Mõõtulõigatud.

Loe lähemalt

Camellia

Camellia on 17 mm paksuse ja realistliku välimusega kunstmuru. Kunstmuru kiud on valmistatud pleki- ja UV-kindlast materjalist, seega Camellia ei tuhmu päikese käes ning säilitab värske välimuse aastaringselt. Camellia on laste- ja lemmikloomasõbralik ning see ei vaja hooldust, kastmist ega niitmist. Seega - puhka ja naudi lihtsat elu!

Loe lähemalt

Castor

Castor on suurepärane valik sinu aeda või terrassile. Kunstmuru tagab alati värskelt lõigatud muru välimuse, lisaks on see praktiliselt hooldusvaba, lopsakas, minimaalselt ajakulukas, aastaringselt kasutatav ning seda ei ole vaja kasta ega niita. Seega - puhka ja naudi lihtsat elu!

Loe lähemalt

Mira

Aiapidamine pole kunagi olnud nii kerge! Mira on suurepärane kunstmuru sinu aeda või terrassile. Lihtne hooldus, vastupidavus ja eriline pehmus muudavad need tooted eriti sarnaseks tõelisele murule. Ilma probleemideta. Seega - puhka ja naudi lihtsat elu!

Loe lähemalt

Linon

Linon on inspireeritud ebakorrapäraselt kootud kangaste ajatust välimusest. Selle ajatule välimusele annavad värskust kollektsiooni pastelsed toonid. Kollektsiooni tugevuseks on laialdane värvivalik - 18 tooni, nii tumeroosa, lilla, helesinine ning samuti klassikalised neutraalsed toonid. Linon disainide ja tekstuuri sobitamine loob pehme, koduse ja kutsuva tänapäevase töökeskkonna. 

Loe lähemalt

Sphera Elite

Sphera Elite pakub tagasihoidlikku luksust, mis loob interjööris sooja ja maitseka õhkkonna. Elite'i välisilme on täiesti uus ja ainulaadne. See on looduslähedasem, terratsolaadne, suurepärase sügavuse ja värvitoonidega. Kujundustel on õrnad värvitoonikihid, mis on loodud kolme eri varjundi ja eri suurusega kildude kombineerimise teel. Värvitoonid aitavad kujundusel paremini määrdumist varjata ja tänu uuele koostisele teevad põrandakatte ka kriimustuskindlamaks. Sphera Elite'i kujundus on looduslähedase, kivi meenutava välimusega. 18 tootest koosnev valik hõlmab rahulikke ja kokkusobivaid värvitoone, sealhulgas nelja luksusliku metalliaktsendiga värvitooni ja kahte kaunist segutooni. Suure PVC- ja vähese täiteainesisaldusega ning SMART-top pinnatöötlusega.

Loe lähemalt

Airmaster Savera & Savera Shade

Desso AirMasteri uus kollektsioon Savera on inspireeriv, paindlik ja kestlik viis vähendada oluliselt töökohas levivaid kahjulikke tolmuosakesi. Savera on esimene Airmasteri kollektsioon, mis on standardina saadaval planguna.  Savera on disainitud sobituma Savera Shade kollektsiooniga. Airmaster Savera 6 põhitooni sobituvad ideaalselt Airmaster Savera Shade kuue hajuva tooniga. See on kestlik ja teadlik valik, millega on võimalik luua lõputult erinevaid kombinatsioone ja töökeskkondi. 

Loe lähemalt

Cosmos

Cosmos'e struktuur on orgaaniline, astraalne ja veeline - kord see liigub ühes suunas, siis teises suunas, luues õrna ja kergelt lainelise rütmi. Kollektsioon on saadaval stiilsetest naturaalsetes toonides, andes edasi meeldiva ja delikaatse efekti. Cosmos'e visuaal on nägemus lakkamatust liikumisest. Saadaval 2 m laiusega rullmaterjalina, 50x50 plaatvaibana ning Shape Lab erinevate vormidena.

Loe lähemalt

Empreinte

Empreinte on harmooniline ja kaasaegse motiiviga kootud vinüülvaip, mis sobitub ideaalselt eristuvate ja julgete disainide loomiseks. Selle ajatu kollektsiooni värvivalik sisaldab endas erinevate nüanssidega klassikalisi halle värvitoone. Saadaval 2 m laiusega rullmaterjalina, 50x50 plaatvaibana ning Shape Lab erinevate vormidena.

Loe lähemalt

Elegance

Elegance on rahustava ja klassikalise tekstuuriga kollektsioon, mis sobitub igasse keskkonda. Kollektsioon on saadaval neutraalsete ja õrnade värvidena, mis rõhutavad selle ajatut olemust. Elegance on vinüülvaipade uus generatsioon. Saadaval 2 m laiusega rullmaterjalina, 50x50 plaatvaibana ning Shape Lab erinevate vormidena.

Loe lähemalt