Uued tooted

Marbled Terra

Uus Marmoleum Marbled kollektsioonis on Marmoleum Terra, mille tihe ja kontrastne marmoriseering on inspireeritud tardunud kivimitest. Selle looduslikud ja autentsed toonid on mitmekülgsed, peidavad hästi mustust ning sobivad hästi kasutamiseks koos teiste Marmoleumi toodetega. Terra välimus ning selle hea säilivus teevad sellest ideaalse materjali just suure koormusega pindade jaoks. Kõik Terra disainid on saadaval 2.5 mm paksusega.

Loe lähemalt

Marbled Splash

Marmoleum Splash on uus disain Marmoleum Marbled kollektsioonis. Eemalt vaadates paistab õrnade värvinüanssidega Splash helehallina, kuid lähedalt hakkavad silma selgelt erinevad värvilised toonid. See nüüdisaegne disain on ideaalne suurtel pindadel ja eraldi kasutades, kuid sobib samas suurepäraselt kokku ka teiste Marmoleumi kollektsioonidega. Kõik Splash disainid on saadaval nii 2.5 mm paksusega.

Loe lähemalt

Blustyle Blutech

Kaasaegne, väga elegantne portselanplaatide kollektsioon, mille kuus moodsat värvitooni on saadaval viies erinevas viimistlusvariandis. Kolm plaadiformaati: 90 x 90 cm, 60 x 60 cm ja 30 x 60 cm. Mõõtulõigatud.

Loe lähemalt

Oikos Marmorino Naturale

Marmorino Naturale on lubja baasil dekoratiivkrohv, mis sisaldab marmori pulbrit. Tootega on võimalik saavutada nii läikivat kui ka matti pinda. Krohv loob aluspinnaga ühtse terviku. Tänu hingavale pinnale takistab bakterite ning hallituse teket.

Loe lähemalt

Flaviker Rebel

Realistlikud metalliimitatsioonid on inspireeritud vanadest tööstuslikest metallplaatidest. 7 värvitooni. 3 paksust: klassikalised suurused 30 x 60 cm kuni 120 x 120 cm portselanplaadid on saadaval 9 mm paksusega, WIDE eriti suured 120 x 270 ja 160 x 360 cm plaadid on paksusega 7 mm ning lahtiselt paigaldatavad 90 x 90 cm plaadid paksusega 20 mm (X20). Naturaalne R10 viimistlus, X20 plaatidel R11.

Loe lähemalt

Marmoleum Acoustic 14 dB

Marmoleum Acoustic vähendab löögimüra 14 dB võrra (ISO 717-2). See on kahekihiline toode, mis koosneb 2 mm paksusest Marmoleumi kihist ja 2 mm paksusest korkpõhimikust. Marmoleum Acousticu kasutamisel vähenevad paigalduskulud, kuna seda saab paigaldada korraga ja pole vaja paigaldada esmalt korki ning siis Marmoleumi. Marmoleum Acoustic on saadaval 6 värvitoonis.

Loe lähemalt

Marmoleum Decibel 18 dB

Marmoleum Decibel vähendab löögimüra Forbo linoleumide seast kõige enam – lausa 18 dB võrra. Marmoleum Decibel on 3.5 mm paksune.  2,5 mm sellest on Marmoleumi kiht kollektsioonidest Marbled või Solid, mis on omakorda lamineeritud 1 mm paksuse polüolefiinvahu kihi külge. Marmoleum Decibel on saadaval 33 värvitoonis.  Marmoleum Decibeli konstruktsiooni on  võimalik eritellimusena saada ka teiste Marmoleumi sarjade nagu Fresco, Vivace ja Concrete puhul. 

Loe lähemalt

SA Decorline

Muinasjutud seinal. Kõik trendikad dekoratiivelemendid nii interjööris kui moes, tapeedist kangasteni erinevatel teemadel - loodus ja lilled, rafineeritud geomeetria, idamaised mustrid ja naiivsed disainid, seda kõike erinevates varjundites - see ongi Decorline. 

Loe lähemalt

SA Newdot

Ajatute traditsioonide taasloomise kunst kaasaegses võtmes. Newdot on segu Veneetsia terratso ajatust klassikast ja kaasaegsetest pinnastruktuuridest. Ootamatud üleminekud läikivale tellispinnale, lihvitud abstraktsele lillemustrile või reljeefidele. Lihvitud pinnad on käega katsudes ootamatult pehmed. Mõõdud 25 x 75 cm, tellised 7.5 x 30 cm. Seinaplaate täiendavad mosaiigid ja kaht tooni 60 x 60 cm põrandaplaadid, mis esitlevad terratsot läikivaks poleeritud moel.

Loe lähemalt

SA Lakewood

Lakewood reprodutseerib eksklusiivset käsitsi töödeldud puitpõrandat. Mõõtulõigatud plaadid, mille pikem külg on töödeldud kumeraks, et jätta mulje käsitsivalmistatud laudadest ning lühem külg on sirge, et plaate oleks lihtne ja kiire paigaldada. Plaadi pind on iseloomulik õlitatud puidust põrandale, mis on kaitstud loodusliku vahaga. 5 värvitooni. Laudade mõõt 20x120 cm, Coffer dekoor 90x90 cm. Matt viimistlus.

Loe lähemalt