Uued tooted

Sphera Evolution

Sphera Evolution kujutab endast väljendusrikast kujunduslikku uuendust, milles materjalina on kasutatud homogeenset vinüüli. Kerakeste, graanulite ja värvipigmentide leidlik segu loob homogeense põrandakatte korral seninägematult erksa visuaalse mulje. Sphera Evolutioni värvitoonid on valitud 24-värvilisest paletist, mis hõlmab lausvärve, tumedaid ja heledaid toone. Värvid harmoneeruvad omavahel, võimaldades luua nüüdisaegseid lõimitud põrandakattekujundusi nii suurte kui ka väikeste projektide jaoks.

Loe lähemalt

Affinity255 PUR

Affinity255 PUR on kollektsioon kõrgdisain imitatsioonplaatidest loodud just suure koormusega ruumidesse. Disainide valikus on autentsed puitplangu imitatsioonid nii tänapäevastes kui ka taaskasutatud puidumustrites. Uus innovatiivne 2 mm paksus võimaldab materjali paigaldada teiste 2 mm vinüülpõrandakatete kõrvale pakkudes ühtlast põrandalahendust, mis kulgeb läbi iga äripinna.

Loe lähemalt

Oikos Cemento Materico

Lubja baasil dekoratiivkrohv, mis sisaldab liiva ja marmorpulbrit. Tootega on võimalik luua autentsed betooni sarnaseid efekte. Tegemist on löögikindla krohviga, mis sobib ideaalselt kasutamiseks ühiskondlikel pindadel. Nimedega (* märgistatud) on dekoratiivsed lahendused, mida saab Cemento Matericoga teha ning ülejäänud on krohvitoonid.  

Loe lähemalt

Oikos Drywall Paint

Pestav matt seinavärv, mis on saadaval pastelsetes toonides. Toode ei sisalda formaldehüüdi ning on dermatoloogiliselt testitud Ferrara ülikoolis. Värv on väga hingav.

Loe lähemalt

Marbled Terra

Uus Marmoleum Marbled kollektsioonis on Marmoleum Terra, mille tihe ja kontrastne marmoriseering on inspireeritud tardunud kivimitest. Selle looduslikud ja autentsed toonid on mitmekülgsed, peidavad hästi mustust ning sobivad hästi kasutamiseks koos teiste Marmoleumi toodetega. Terra välimus ning selle hea säilivus teevad sellest ideaalse materjali just suure koormusega pindade jaoks. Kõik Terra disainid on saadaval 2.5 mm paksusega.

Loe lähemalt

Marbled Splash

Marmoleum Splash on uus disain Marmoleum Marbled kollektsioonis. Eemalt vaadates paistab õrnade värvinüanssidega Splash helehallina, kuid lähedalt hakkavad silma selgelt erinevad värvilised toonid. See nüüdisaegne disain on ideaalne suurtel pindadel ja eraldi kasutades, kuid sobib samas suurepäraselt kokku ka teiste Marmoleumi kollektsioonidega. Kõik Splash disainid on saadaval nii 2.5 mm paksusega.

Loe lähemalt

Blustyle Blutech

Kaasaegne, väga elegantne portselanplaatide kollektsioon, mille kuus moodsat värvitooni on saadaval viies erinevas viimistlusvariandis. Kolm plaadiformaati: 90 x 90 cm, 60 x 60 cm ja 30 x 60 cm. Mõõtulõigatud.

Loe lähemalt

Oikos Marmorino Naturale

Lubja baasil dekoratiivkrohv, mis sisaldab marmori pulbrit. Tootega on võimalik saavutada nii läikivat kui ka matti pinda. Krohv loob aluspinnaga ühtse terviku. Tänu hingavale pinnale takistab bakterite ning hallituse teket.

Loe lähemalt

Flaviker Rebel

Realistlikud metalliimitatsioonid on inspireeritud vanadest tööstuslikest metallplaatidest. 7 värvitooni. 3 paksust: klassikalised suurused 30 x 60 cm kuni 120 x 120 cm portselanplaadid on saadaval 9 mm paksusega, WIDE eriti suured 120 x 270 ja 160 x 360 cm plaadid on paksusega 7 mm ning lahtiselt paigaldatavad 90 x 90 cm plaadid paksusega 20 mm (X20). Naturaalne R10 viimistlus, X20 plaatidel R11.

Loe lähemalt

Marmoleum Acoustic 14 dB

Marmoleum Acoustic vähendab löögimüra 14 dB võrra (ISO 717-2). See on kahekihiline toode, mis koosneb 2 mm paksusest Marmoleumi kihist ja 2 mm paksusest korkpõhimikust. Marmoleum Acousticu kasutamisel vähenevad paigalduskulud, kuna seda saab paigaldada korraga ja pole vaja paigaldada esmalt korki ning siis Marmoleumi. Marmoleum Acoustic on saadaval 6 värvitoonis.

Loe lähemalt