Uudised

Eriliselt vastupidav Cemento Materico

Cemento Materico on Oikose innovaatiline dekoratiivkrohv.

Kõik toorained on looduslikud ning saadud kaevanduste jääkidest. See teeb materjali väga vastupidavaks kriimustustele ja löökidele, mistõttu sobib suurepäraselt ühiskondlikesse hoonetesse.

 

Miks valida Cemento Materico?

  1. Innovatiivne dekoratiivkrohv, millega saab luua viimistlusi, mis pakuvad kaasaegset välimust. Suurepäraselt saab jäljendada sellega betooni.   

  2. Tänu väga õhukesele materjali paksusele (maksimaalselt 1,6mm) on võimalik viimistleda interjööris mitmeid erinevaid pindu.

  3. Erakordselt tugev materjal, mida on hea kasutada koridorides, poodides, trepikodades, hotellides ja mööblil.

  4. Ei sisalda formaldehüüdi ja koosneb ainult looduslikest materjalidest. Kui materjal on seina kantud, siis ei eraldu sealt interjööri sisekliimasse emissioone.  


           

 

Milline on toote värvikaart ?

Cemento Materico värvikaart koosneb eelkõige toonidest, mis aitaksid ideaalselt jäljendada kivimeid ja betooni. Seetõttu leiab sealt halli ja beeži alatooniga värve. Lisaks on saadaval ka valge toon.
Kasutades heledamaid toone peab arvestama, et materjali siludes tekivad seinale mõned väikesed tumedamad tükid. Need on tingitud materjali sees olevast kivipurust, mis silumisel muutub tumedamaks andes seinale autentsema välimuse. Värvitoonide valiku juures on arvestatud, et need täidaksid iga projekti vajaduse. Olgu see klassikalises või pigem modernses stiilis, sel pole vahet, sest Cemento Materico toonikaardilt leiab alati lahenduse.

 

Oikose teisi värve kasutades on võimalik soovitud struktuur alati sobivas toonis üle värvida. Sellisel moel on võimalik leida erakordselt vingeid kombinatsioone.


Cemento Materico viimistlused

Viimistluste valiku tegemisel on silmas peetud arhitektide ja tellijate vajadusi erinevate interjööride loomisel. Kui antud valikust ei leia endale sobivat lahendust, siis saab koostöös Floorin Interior Oikose spetsialistidega luua eriefekti, mis vastab sinu soovidele.

 
 
 


Cemento Materico interjöörides

Cemento Materico Casserato

Cemento Materico Industriale

Cemento Materico Industriale

Cemento Materico Casserato

Cemento Materico Casserato

Cemento Materico Casserato

Cemento Materico hinnaklass

Toote hind 10m2 puhul (valge toon, ilma kaitsevahendita): 13,8€/m2 +km

Kataloogis leitavate viimistluste paigaldus Floorin Interior meistrite poolt 18€/m2 +km

Täpsema pakkumise jaoks võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsemalt saab toote kohta informatsiooni : https://floorin.ee/et/koik-tooted/549?view=product

Näidistega on võimalik tutvuda meie salongides Tallinnas ja Tartus