Uudised

Living Ceramics ja nende unikaalne Cava

Living Ceramics (LC) loodi vaid viis aastat tagasi, kuid on tänaseks saavutanud juba ülemaailmse tuntuse. 

Kolm meest, kes aastaid omandasid kogemusi suurtootjate juures, leidsid äkki inspiratsiooni ning asutasid uue ja täitsa teistmoodi tehase.  Livingu kogenud, ambitsioonikaid spetsialiste ühendab kirg ja pühendumus teha asju teisiti. Ise ütlevad nad endi kohta: 'Meie olemus, entusiasm ja hea huumor eristavad meid teistest'.

Nende kollektsioonid on lihtsad ja arhitektuursed, kuid erilised ja omapärased. Lai ja ühtne suuruste valik ning erinevad pinnatöötlused võimaldavad endale kergelt sobiva toote leida. Visuaalselt minimalistlik stiil ning suurepärane toonide ja mustrite kokkusobivus annab võimaluse erinevaid kollektsioone kombineerida. Asja lihtsustab veelgi plaatide sarnane paksus - 9 mm. 

LC paneb rõhku detailidele ja toodete kõrgele kvaliteedile, aga ka põhjalikule ning professionaalsele klienditeenindusele. Kõrget kvaliteeti hoitakse kõige uuemaid tootmisseadmeid kasutades ning tooteid oma testlaboris järjepidevalt kontrollides. Nad on veendunud, et kõik nende valmistatu peab olema perfektne.

LC Cava 

Cava on Itaalia disainistuudio LucidiPevere Livingule loodud graafiline plaadikollektsioon, mis mängib plaadi formaatide, graveeritud mustrite ja värviskeemidega. Selle taga on disainerid Paolo Lucidi ja Luca Pevere, kes on omavahel teinud koostööd juba üle 15 aasta. Jätkuvalt esitavad nad endale väljakutseid kasutades ebatavalisi tehnikaid ja esteetikat, et luua uusi tootevorme. Nende looming on väljas erinevates muuseumides ning neid on pärjatud mitmete erinevate disainiauhindadega, sh Red Dot Design Award, Designpreis Deutschland, Good Design Award jt. 

Cava keraamiliste plaatide kollektsioon koosneb kaheksast formaadist (7.5 x 30 kuni 90 x 90 cm), mis on või ei ole vesilõikusega graveeritud. Omavahel graveeritud ja graveerimata plaate kombineerides saab luua lõputult erinevaid graafilisi kombinatsioone. Viimistlusele paneb punkti vuukimine, mis ühendab plaadivuugid graveeringutega, sidudes nii kogu disaini ühtseks tervikuks. Loe lähemalt: https://floorin.ee/et/koik-tooted/516?view=product

Nüüd on LucidiPevere loonud Cavale väikevormidest koosneva täienduse: 

LC Cava mosaiik

Cava mosaiik koosneb sisuliselt kahest vormist: kolmnurgast ja trapetsist, mis erinevalt võrgule paigutatuna moodustavad viis erinevat mustrit. Värviline vuugitäide viimistleb mosaiigid põnevateks tervikuteks. Täpsema info disainide ja värvide kohta leiad: https://floorin.ee/et/koik-tooted/563?view=product