Uued tooted

Creativo Mikrotsement

Creativo on keskkonnasõbralikust toorainest valmistatud mikrotsement, millel on eksklusiivne disain, kaitse ja vastupidavus. Tänu oma omadustele sobib see ideaalselt põrandate, seinte ja sisustuselementide viimistlemiseks.

Loe lähemalt

Patterns

Luksuslik Desso Patterns rullvaip loob tõelise vintage välimuse. Looge klassikaline kuid samaaegselt kaasaegne ja nostalgiline interjöör. Patterns on suurepäraselt kombineeritav Shades kollektsiooniga. Kollektsioon on saadaval nii 400 cm laiuse rullvaibana kui ka ääristatud tükivaibana.

Loe lähemalt

Bonaparte Vintage

Klassikalised pleekinud mustrid kaasaegsetes värvikombinatsioonides loovad tõelise vintage välimuse. See mustriline kollektsioon sulandub hõlpsasti erinevate stiilidega ja moodustab ideaalse aluse eklektilisele sisekujundusele, mis on julge ja isikupärane. Bonaparte Vintage sari on tõeline pilgupüüdja tööstuslikus või modernses interjööris. Kollektsioon on saadaval nii 400 cm laiuse rullvaibana kui ka ääristatud tükivaibana.

Loe lähemalt

Gallery Antique

Gallery Antique on mitmevärviline struktuurne rullvaip, mis annab ruumile aegumatu kuid samas kaasaegse välimuse. Valikus on 3 silmapaistvat disaini. Saadaval nii 400 cm laiuse rullvaibana kui ka ääristatud tükivaibana.

Loe lähemalt

Gallery Kasuri

Gallery Kasuri struktuurne vaip sobib igasse keskkonda andes sellele elegantse lõpptulemuse. Gallery Kasuri valikus on 3 silmapaistvat disaini. Saadaval nii 400 cm laiuse rullvaibana kui ka ääristatud tükivaibana.

Loe lähemalt

Tessera Chroma

Chroma on luksuslik silmusplaatvaip, mis on saadaval 27 stiilses värvitoonis andes moodsa ja maitseka lõpptulemuse igas interjööris. Igas värvivalikus on kasutatud kolme tooni, et saavutada soe ja mahe üldmulje ning tasakaalukas värvigamma. Ilus üksi kui ka kombineerides teiste Forbo toodetega.

Loe lähemalt

Tessera Infused

Tessera Infused on esimene kolmest Union sarja kuuluvast kollektsioonist. Infused disain on inspireeritud loodusest ning see on ühendatud plaatvaiba struktuursusega. Kollektsiooni värvipalett koosneb 12 trendikast toonist - 6 maitsekat ja neutraalset ning 6 sooja ja kaasaegset tooni. Tessera Infused plaatvaip on kergesti kombineeritav teiste Forbo toodetega, andes võimaluse luua ilusaid ja praktilisi põrandalahendusi igasse keskkonda.

Loe lähemalt

Desso x RENS

Mänguline ja läbimõeldud lahendus plaatvaipade taaskasutamisele - see uhiuus Desso plaatvaiba kollektsioon on valminud koostöös Studio RENS'ga, kelle disainerid tulid välja leidliku värvimismeetodiga - üks pool plaadist värvitakse punaseks. Populaarsetest Desso kollektsioonidest kasutuselt kõrvaldatud plaadid moodustavad nüüd 3 uut disainikombot  - Hopscotch, Tangram, Checkers. Hopscotch on särav ja ergas toonide segu, millel on karge kollane ja roheline ülemtoon, mis meenutavad kevadet. Maitsekas Tangram on kontrastiderikas: see kombinatsioon on täiesti ootamatu, kuid väga praktiline. Checkers on segu klassikalistest hallidest koos pilkupüüdva ja sooja punasega - ajatu ja stiilne.

Loe lähemalt

Xeno

Xeno on klassikaline ühevärviline nõelviltvaip, mis sobib kasutamiseks kaubandus- ja äripindadel. Rullvaibale on omistatud kasutusklass 33, mis tähendab, et vaip sobib kasutamiseks ka suure käidavusega aladel. Xeno on saadaval 13 toonis. Rulli pikkus 30 m, laius 2 m.

Loe lähemalt

Corkett Design Arteo XL

Printkork ehk tamme välimusega korkparkett on moodne tõlgendus klassikalisest korgist. Kaasaegne põrandakate, mis on osa jätkusuutlikust eluviisist.

Loe lähemalt