Forbo mööblilinoleum Kopenhaagen’is

ÜRO Kliimakonverntsi töölauad on kaetud Forbo mööblilineolemiga.

 

Detsembris toimus ÜRO kliimakonverents Kopenhaagenis, mille eesmärgiks oli jõuda ülemaailmse kliimakokkuleppeni. ÜRO peasekretär Ban Ki-moon nimetas Kopenhaageni kliimakonverentsil saavutatud kokkuleppeid "tähtsaks alguseks". Kuigi kokkulepped sõlmiti algselt planeeritust erineval kujul võime öelda, et kokkuleppe sõlmimiseks olid olemas tugevad ja kindlad alused. Kõikide kontorite ja nõupidamiste ruumide lauad on disainitud Forbo naturaalse mööblilinoleumiga DeskTop.
Lauad disainis peaarhitekt Nina Tøgren Bella Centrumist, kus konverents toimus. Nina Tøgren'lie meeldib kasutada linoleumi: talle meeldib materjali naturaalne päritolu kui ka töötamine linoleumiga. Forbo linoleum on ideaalne vastus ökoloogilisele murele: toode tehakse naturaalsest ja taaskasutatavast toorainest ning on väga keskkonnasõbralik.
Lauad valmistasid kaks Taani mööblidisaini ettevõtet – Magnus Olesen and One collection. Lauad on toodetud kohalikust saarest, mis on väga stabiilne. Lauaplaadid on kaetud Forbo mööblilinoleumiga – täies ulatuses taaskasutatav materjal, mis on toodetud naturaalsest toorainest: puidupulber, linaseemneõli, kampon ja pigmendid. Forbo Flooring System on väga uhke, et nende naturaalne lauakattematerjal DeskTop valiti Kopenhaageni kliimakonverentsi töölaudade katteks.
Floorin on Eestis Forbo toodete ainuesindaja aastast 1995. Rohkem infot Forbo mööblilinoleumist DeskTop leiate siia klikkides.